Alu Classic

ALU CLASSIC

ALU CLASSIC to nasz najpopularniejszy model. Hale aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie  potrzebna jest zadaszona powierzchnia, która nie pociąga za sobą znaczących nakładów finansowych. 

Hale magazynowe, produkcyjne, sklepy tymczasowe – to tylko kilka pozycji z bardzo długiej listy praktycznego zastosowania tego modelu. 

Modułowa budowa w połączeniu z rozpiętością konstrukcji do 50 metrów sprawia, że ALU CLASSIC umożliwia stworzenie przestrzeni o dowolnej powierzchni. Co więcej – nasze namioty nie wymagają położenia fundamentów, ani otrzymania pozwolenia na budowę.  Z łatwością mogą być przetransportowane oraz zmontowane i zdemontowane w krótkim czasie.

Nasze budynki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełniają wszystkie europejskie standardy i normy bezpieczeństwa oraz wytrzymałości. Rygorystyczny proces produkcyjny sprawia, że mogą Państwo używać naszych hal zarówno jako tymczasowe rozwiązanie, jak i stałą konstrukcję.

Obok wysokiej jakości hal aluminiowych nasza oferta obejmuje również hale stalowe, niezwykle wytrzymałe i doskonale sprawdzające się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wymiary

Konfiguracja

Galeria

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?