ALU THERMO

Hale termoizolacyjne ALU THERMO

Hale termiczne ALU THERMO znajdują szczególne zastosowanie jako całoroczne bezpieczne i ekonomiczne powierzchnie magazynowe.

W odróżnieniu od klasycznych konstrukcji poszytych plandeką lub blachą trapezową w ALU THERMO stosowane są materiały termoizolacyjne. Dach budynku stanowi podwójna plandeka, między którą wtłaczane jest podgrzewane powietrze. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne w okresie zimowym  przy opadach śniegu. Pod wpływem podwyższonej temperatury zadaszenia nie ma konieczności odśnieżania, ponieważ śnieg topnieje w kontakcie z ciepła powierzchnią.

Panele ścienne wykonane z blachy stalowej ze specjalnym rdzeniem poliuretanowym także przynoszą inwestorom korzyści ekonomiczne. Właściwości termoizolacyjne wnętrza ścian pozwalają ograniczyć koszty ogrzewania hali magazynowej oraz utrzymać stałą temperaturę.

Termoizolacyjny system zadaszenia namiotowego oraz zastosowanie paneli izolujących nie tylko gwarantuje inwestorom oszczędności w okresie zimowym, ale zapobiega również zjawisku kondensacji wewnątrz hali, co sprawia, że ALU THERMO to idealne zadaszenie produktów podatnych na korozję i źle znoszących wilgoć.

Wymiary

Konfiguracja

Galeria

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?