Arctic

Hale stalowe ARCTIC

Oparty na elementach ze stali model ARCTIC jest projektem przeznaczonym do zadań specjalnych. ARCTIC był tworzony z myślą o użyciu tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wytrzymały budynek wielkopowierzchniowy.

Wytrzymałe hale stalowe i magazynowe

Zamieć śnieżna? Żaden problem! Dach naszej konstrukcji stalowej wytrzymuje obciążenie śniegu do 350 kilogramów na 1 metr kwadratowy! Opływowe kształty sprawiają, że wiatr wiejący z prędkością do 130 kilometrów na godzinę nie jest żadnym zagrożeniem. Powyższe fakty dowodzą, że ARCTIC jest użyteczny w każdych, nawet najcięższych warunkach atmosferycznych.

 

Szkielet konstrukcji stanowią stalowe, ocynkowane kratownice w kształcie łuku. Zadaszenie namiotowe to wysokiej jakości membrana PCV o gramaturze 900 g/m2 lub przystosowana do tej funkcji blacha. Ściany mogą być pokryte w zależności od wyboru: blachą, trudnopalnym poszyciem PVC albo termoizolacyjnymi płytami warstwowymi.

 

Standardowe kolory naszych hal to: biały, czerwony, niebieski i zielony. Inne kolory są oczywiście dostępne na zamówienie. Oprócz standardowych bram i drzwi oferujemy możliwość wyposażenia modelu ARCTIC w doki załadunkowe. Z tej opcji skorzystało dotychczas wiele firm spedycyjnych i kurierskich.

Wymiary

Konfiguracja

Galeria

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?