DACHY

d_pland_biala

ALU EVENT / ARCO / DOME

Dach wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny plandekowej, która przepuszcza światło dzienne. Istnieje również możliwość użycia podwójnej plandeki, która gwarantuje zaciemnienie wnętrza namiotu.

Alternatywą dla powyższego rozwiązania jest estetyczny dach transparentny.

ALU CLASSIC / PAGODA

 Poszycie hal tego typu stanowi  nieprzemakalny materiał poliestrowy powlekany PVC o gramaturze 650g/m2, który spełnia wymagania materiałów budowlanych klasy DIN4102-B1 i uznawany jest za trudno zapalny.  

ALU THERMO

Powyższa konstrukcja jest dostępna ze standardową jedną warstwą plandeki lub ze specjalnym dachem termicznym. System tworzą dwie membrany PCV, pomiędzy które wtłaczane jest powietrze. System THERMO gwarantuje termoizolację hali, chroni przed hałasem i zapobiega zjawisku kondensacji wewnątrz hali namiotowej.

ARCTIC

Stalowy ARCTIC wykonywany na zamówienie jest konstrukcją, która pozwala na dowolny wybór wyposażenia, co dotyczy również pokrycia dachu. W tej kwestii proponujemy Państwu wysokiej jakości membranę PCV o gramaturze 900g/m2 lub blachę w opływowym kształcie. Istnieje również możliwość instalacji zadaszenia hali w systemie THERMO.

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?