Jakość hal namiotowych od firmy MASTA

Jakość

Zrealizowane dotąd projekty nauczyły nas, że podstawą sukcesu jest wysokiej jakości produkt wykonany z materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Nasze konstrukcje wykonane są z materiałów posiadających niezbędne atesty gwarantujące bezpieczeństwo oraz wieloletnie użytkowanie.

Hale namiotowe – elementy składowe

PROFILE

 do konstrukcji oferowanych przez nas namiotów eventowych i magazynowych wykorzystujemy stabilne profile aluminiowe, które dzięki swojej budowie oraz odpowiedniej grubości ścianek są bardzo wytrzymałe. Ponadto dodatkowa wkładka profilu nadaje sztywność konstrukcji w jej newralgicznych miejscach. Wszystkie nasze profilie są wykonywane z bardzo wytrzymałego aluminium cechującego się odpowiednią elastycznością, odpornością na zmiany temperatur, eliminuje to przyśpieszone starzenie się materiału. Profile przystosowane są do montażu plandeki PCV oraz paneli izolacyjnych i blachy trapezowej.

ŁĄCZNIKI

wszystkie elementy łączące profile hali wykonane są z wysokiej jakości stali ocynkowanej ogniowo lub galwanizowanej.

FASADY

wykorzystywane przez nas elementy ścian to płyty z twardego PCV, spełniają one wymogi dla materiałów trudnopalnych kategorii B1 wg DIN 4102 i uważane są za nieociekające.

PANELE SANDWICH

 ściany boczne oferowanych przez nas hal namiotowych wraz z systemem dachów termicznych są skonstruowane z paneli typu sandwich’. Panele te, wykonane z ocynkowanej blachy stalowej z rdzeniem poliuretanowym o grubości 100 mm i posiadają klasyfikację B-s2. Oznacza to, że są wyrobem niezapalnym, niekapiącym i nieodpadającym pod wpływem ognia. niezapalnym, niekapiącym i nieodpadającym pod wpływem ognia.

ZADASZENIE NAMOTOWE I POSZYCIE

jako wykończenie dachów hal stosowany jest materiał poliestrowy powlekany PVC o gramaturze 650g/m2, który spełnia wymagania klasy materiałów budowlanych DIN4102-B1 i uznawany jest za trudno zapalny.  

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?