Kariera

Pracuj z nami!

Siłą naszego przedsiębiorstwa specjalizującego się w produkcji, sprzedaży oraz wynajmie hal namiotowych są ludzie – obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Nasi pracownicy wyróżniają się wysoką motywacją oraz potrzebą nieustannego doskonalenia swoich umiejętności. Jeżeli jesteś energiczną osobą, która nie boi się stawić czoła wyzwaniom, potrafisz działać samodzielnie oraz cechuje Cię kreatywne podejście przy rozwiązywaniu problemów i dodatkowo znasz języki obce, to MASTA jest dla Ciebie idealnym miejscem pracy.

Dajemy Ci możliwość aktywnego uczestniczenia w realizacji złożonych projektów na terenie całej Polski, jak i za granicą. W zamian wymagamy zapału do pracy oraz wkładania cząstki siebie w każde podejmowane zadanie. Specyfikacja rynku, na którym działamy, wymaga nieustannej diagnozy bieżących potrzeb naszych klientów i w efekcie podjęcia stosownych działań.

Zainteresowanych pracą dla naszej firmy gorąco zachęcamy do wysłania swojej kandydatury na poniższy adres:   sekretariat@mastapolska.pl

3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?