O nas

Wykonawca hal namiotowych

Historia naszej firmy sięga roku 2008. Od samego początku istnienia naszego przedsiębiorstwa, oferowane przez nas produkty cieszą się wyśmienitą renomą oraz zaufaniem wśród naszych kontrahentów. Dewizą naszej firmy jest ciągłe dążenie do perfekcji, poprzez staranną pracę. Stale zapewniamy wyrafinowane konstrukcje, które służą podczas wielkich, masowych imprez. Nieobce są nam również te skromniejsze, mniejsze, ale równie dla nas ważne wydarzenia organizowane przez osoby prywatne. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się zarówno proste w formie hale namiotowe oraz hale stalowe i aluminiowe. Jeżeli pilnie potrzebujesz powierzchni magazynowej lub eventowej, dostępne w naszej ofercie namioty ekspresowe są idealnym rozwiązaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, jednak z naszych usług korzysta wielu klientów z całej Polski, także z Warszawy.

Otrzymujemy zamówienie nie tylko do klientów z Polski, lecz także z całego świata. Trzon naszego przedsiębiorstwa stanowi starannie dobrana, wykwalifikowana i zintegrowana kadra, która posiada bogate doświadczenie w branży. Nasi pracownicy działają w przyjaznej atmosferze i niejednokrotnie potwierdzali swój profesjonalizm, realizując bardzo złożone zamówienia.

    Hale stalowe
    Hale aluminiowe

Hale stalowe i aluminiowe o wybranych parametrach

Zachęcamy do zapoznania się z realizowanymi przez nas projektami oraz do skorzystania z naszych usług!

Odpowiednie zaplecze sprzętowe i logistyczne sprawia, że MASTA jest w stanie spełnić nawet te najbardziej wyszukane wymagania klientów. Posiadamy własnych projektantów, którzy mogą skonstruować hale namiotowe, aluminiowe i stalowe o parametrach określonych indywidualnie przez klienta. Ponadto oferujemy Państwu bardzo wiele elementów wyposażenia dodatkowego, m.in. plandeki oraz inne formy zadaszenia namiotowego.

Wszystkie zamówienia są dla nas wyjątkowe i jako takie traktowane są z największą sumiennością. Każdy klient otrzymuje indywidualną ofertę opracowaną przez naszych specjalistów ds. handlowych.

    Pomysłowość
    Elastyczność
    Profesjonalizm
new gray mobile home container
3541
Projekty ukończone

3538
Zadowoleni klienci

25
Aktywni eksperci

4999
Dni doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się więcej?